طراحی وب سایت

به بهترین شکل میزبان مخاطبان خود باشید

سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است.  سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست و هم چنین می توان گفت سایت شما بزرگترین و در دسترس ترین نمایندگی کسب و کار شما است که هر کسی در هر کجای دنی می تواند به آن دسترسی داته باشد و آن را ببیند.بدون شک داشتن یک سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای مجازی اینترنت است. پس طراحی سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد زیرا نماینده ی شما در سر تا سر جهان است. تیم تک گستر به خوبی این موضوع رامی داند و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک سایت با کیفیت و درخور نام شما را با توجه به نوع کسب و کارتان را با مناسب ترین قیمت ها دارد.

طراحی سایت شرکتی

یک  سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.

طراحی سایت
فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی

وقت آن رسیده که در کنار روش‌های سنتی فروش در  آنجایی باشیم که مشتریان ما همیشه در آن جا حضور دارند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی محصولات‌مان نیاز داریم، طراحی یک فروشگاه اینترنتی کامل و حرفه‌ای است. فروشگاهی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات ما به مشتریان باشد.

طراحی سایت های استارت آپی

استارت آپ ها در فضای مجازی ایران، به واسطه ده ها میلیون کاربر اینترنت جوان و با سواد، مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده اند. اگر ایده ای در ذهن خو دارید ما در پیاده سازی آن به شما کمک خواهیم کرد. عجله کنید تا ایده یتان توسط فرد دیگری انجام نشده، دنیای امروز دنیای فرصت هاست.

startup
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

امروزه افراد زیادی هستند که از طریق  اینترنت اخبار را دنبال می کنند . آنها  مدت زمان زیادی را پشت سیستم های خود مینشینند و سایت های خبری را بالا و پایین کنند تا از جدید ترین خبر های روز دنیا با خبر شوند و آنها کمتر به سمت روزنامه ها رفته و ترجیح می دهند در هر ساعتی از شبانه روز به اینترنت سر زده و از آن استفاده کنند.با داشتن یک سایت خبری می توانیم اخبار گوناگون دنیا و اطلاعات خبرگزاری ها را در  سایت خود قرار دهیم و با مدیریت هوشمندانه آن را برای کاربران خود به یکسایت مفید تبدیل کنیم .

طراحی سایت سازمانی

سایت سازمانی به معرفی امکانات وخدمات سازمان ها می پردازد.هر سازمان هزینه می کند و  سایت سازمان خود را ایجاد می کند تا  کالا و خدمات سازمان خود را معرفی کند و یکی از وظایف  سایت این است که سازمان را به طورکامل معرفی کند.

طراحی سایت سازمانی

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه ها با ما تماس بگیرید

به خاطر این که هر کسب و کار راه جداگانه ای دارد و برای خود منحصر به فرد است سایت هر کدام با دیگری فرق دارد پس بهتر است برای آن که سایت مناسب خود را با مناسب ترین قیمت داشته باشید از تیم ما مشاوره دریافت کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now