طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

یک اپلیکیشن منحصر به فرد برای برند و کسب و کار خود داشته باشید.داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مخاطب خود، امکان دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر مشتری با شما را می دهد. اگر کسب و کار شما پتانسیل لازم را داشته باشد، با ساخت یک برنامه ی منحصر به فردو کاربردی برای آن،  پلی ارتباطی بین خود و مخاطبانتان بسازید

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

- طراحی یک اپلیکیشن باید جذاب و گیرا باشد تا ظاهر آن بتواند توجه مخاطب شما را جلب کند و اینقدر گیرا باشد تا او درگیر اپلیکیشن شما کند.
زبان ساده تر اپلیکیشن شما باید کاربردی باشد.

طراحی اپلیکیشن کاربردی

طراحی اپلیکیشن کاربردی

طراحی اپلیکیشن شما باید به گونه ای باشد که استفاده از آن برای همه کاربران ساده و لذت‌بخش باشد . پیچیده و گنگ نباشد که استفاده از آن دشوار باشد باید به نحوی باشد که همه ی مخاطبان شما بتوانند با آن کار .کنند

طراحی یک اپلیکیشن کامل

طراحی یک اپلیکیشن کامل

-طراحی یک اپلیکیشن باید به گونه ای باشد تا بتواند پاسخگوی نیازها مخاطبان شما به بهترین نحو ممکن باشد و تا حد امکان تمامی نیاز های آن ها را برطرف کند تا نیاز به مراجعه به جای دیگر را نداشته باشند

چرا برای برند خود اپلیکیشن داشته باشیم ؟؟

از آنجا که امروزه موبایل ها نقش کلیدی در زندگی افراد بازی می کنندو  تبدیل به یک عضو جدا نشدنی هر شخصی شده اند،بنابراین باید از این فضای ایجاد شده برای بهره برداری از این فرصت استفاده کرد که یکی از این فرصت ها ساخت اپلیکیشن برند خود است.چون که  اپلیکیشن های موبایل به منظور تسهیل کلیه اموری که انسان ها به طور روزمره با آن ها درگیر هستند امروزه ترند شده اند و افراد ترجیح می دهند برای رفع نیاز های خود از اپلیکیشن های دماتی گوی خود استفاده کنند و در هزینه زمان و انرژی صرفه جویی کنند.

با توجه به بازار رقابتی امروزه ، هر کسب و کاری که به فکر پویایی و به روز بودن باشد ،نیاز مند یکسایت و یک اپلیکیشن برای حرفه و کسب و کار خود است تا بتواند وارد بازار دیجیتال شود و در این عرصه از سایر رقبای خود پیشی بگیرد زیرا امروز،عصر دیجتال است و هر کس که وارد آن نشود از این عرصه عقب مانده و از سودی که رقبای او در این عرصه بهره مند می شوند را از دست می دهد.

این یک امر مشخص است که هر کسب و کاری در حوزه ه ای پیشگام باشد می تواند از مزیت رقابتی پیشرو بودن درکسب و کار استفاده کند و سهم خوب و بیشتری  از بازار را اذعان خود کند.

بدیهی است که استفاده از این تکنولوژی سرآمد بهبود تجارت شما و بالا بردن راندمان کسب‌وکار شما خواهد شد.

بنابراین یک فرصت استثنایی در اختیار شما است. با ساخت یک اپلیکیشن جذاب و کاربردی می‌توانید خدمات خود را مستقیماً از طریق گوشی  در اختیار مشتریان قرار دهید و به این ترتیب همیشه در هر ساعت و مکانی برای آن ها در دسترس باشید.

با توجه به تنوع گوشی ها و سیستم عامل آن ها اپلیکیشنی که تولید می شود باید بر روی پلتفرم های مختلف قابل نصب و اجرا باشد تیم تک گستر طراحی اپلیکیشن برای  هر دو سیستم عامل اندروید و ios را انجام می دهد و تا یک سال پس از انتشار اپلیکیشن ضمانت پشتیبانی و رفع هر گونه مشکل احتمالی را به شما عزیزان می دهد.

اپلیکیشن برای پلت فرم اندروید

اپلیکیشن برای پلت فرم اندروید

طراحی اپلیکیشن موردنظر شما برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید

اپلیکیشن برای پلت فرم اندروید ios

اپلیکیشن برای پلت فرم اندروید ios

طراحی اپلیکیشن موردنظر شما برای گوشی های آیفون با سیستم عامل ios.

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه ها با ما تماس بگیرید

به خاطر این که هر کسب و کار راه جداگانه ای دارد و برای خود منحصر به فرد است سیاست کاری هر کدام با دیگری فرق دارد پس بهتر است برای آن که کار مناسب خود را با مناسب ترین قیمت داشته باشید از تیم ما مشاوره دریافت کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now