سئو و بهینه سازی سایت تاثیر مستقیم در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند ورودی سایت شما تاثیر چشمگیری داشته باشد. زیرا طبق آمار، بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به سایت شما، جستجو است.

سئو

سئو و بهینه سازی سایت

SEO مخفف Search Engine Optimization  است به معنای بهینه سازی موتور جست و جو می باشد.

امروزه همه چیز در فضای مجازی یافت می شود. اکثر کاربران وقتی به دنبال چیزی هستند برای پاسخ به سوال خود آن را در گوگل و سایر موتور های جست وجو سرچ می کنند و معمولا به دنبال پاسخ خود در صفحه ی اول گوگل و در رده های اول آن هستند. شما اگر می خواهید که بازدیدکنندگان سایت شما افزایش پیدا کنند و مخاطبانتان شما را بیابند باید سایت خود را بهینه سازی کنید و روی سئو آن کار کنید و سایتتان را به صفحه اول گوگل بیاورید و مخاطبان خود را جذب کنید. مهم ترین و اساسی ترین کار کسب اعتبار از این موتور جست و جو ( گوگل) است.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند و حداقل زمان لازم برای آمدن جز اولین های گوگل 6 ماه است.

مهندسین تک گستر همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات را در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به شما ارائه کنند و در تلاش هستند تا با به روز کردن دانش و علم خود هر روزه خود را با همه ی تغییرات الگوریتم این موتور جستجو منطبق کنند و روی سایت شما پیاده سازی کنند تا همیشه جز اولین رتبه های گوگل باشید.

افزایش ترافیک طبیعی سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

نتیجه و اثر بخشی مدوام و درازمدت

زمانی‌که سایت شما به رتبه دلخواهتان در نتایج جستجو دست یافت، دیگر به این راحتی‌ها به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد. واین بدین معنا است که شما هر روز مخاطبین جدیدی از گوگل دارید.‌

دستیابی به مشتریان واقعی

شما  با سئو سایتتان افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو به نیاز خود پاسخ دهند و مخاطب واقعی شما هستند.

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه ها با ما تماس بگیرید

به خاطر این که هر کسب و کار راه جداگانه ای دارد و برای خود منحصر به فرد است سایت هر کدام با دیگری فرق دارد پس بهتر است برای آن که سایت مناسب خود را با مناسب ترین قیمت داشته باشید از تیم ما مشاوره دریافت کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now