خدمات مربوط به اینستاگرام

اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی و هدفمند

تعیین پیج های هدف

تعیین هشتگ های هدف

تعیین لوکیشن های هدف

مدعی هستیم که پیج شما را افزایش فالوور واقعی و هدفمند می دهیم.

افزایش فالوور به این صورت است که با توجه به محتوای پیج شما و مخاطبانی که می خواهید جذب پیج شما شوندیکسری هدف ها برای پیج شما برای ربات مشخص می شوند که این هذف ها عبارت اند از :

 

    پیج های هدف که مرتبط با پیج شما هستند در نظر گرفته می شوند و از فالوور های آن پیج های مورد نظر برای شما افراد جذب می شوند .

    لوکیشن های هدف با توجه به شهر و محل فعالیت شما و یا شهری و محله هایی که می خواهید مخاطبان شما از آن جا باشد، تعیین شده و از آن مکان ها افراد برای شما جذب می شوند.

   هشتگ های هدف با توجه به زمینه ی فعالیت پیج شما مشخص می شوند و از روی آن ها  شما افراد برای پیج شما جذب می شوند.

 

کلیه افرادی که جذب می شوند، کاملا واقعی وهدفمند هستند که با توجه به هدف های موردنظر شما که در جلسه ی مشاوره که به صورت رایگان هست ،مشخص می شوند.

از فیلتر های دیگر مثل جنسیت نیز می توان استفاده کرد اگر شما مایل باشید.

نکته حائز اهمیتی که باید به آن توجه شود حفظ کامل امنیت پیج شماست

ما در ربات اینستگرام خود برای هر اکانت یک پروکسی اختصاصی در نظر می گیریم در نتیجه امنیت پیج شما کاملا حفظ شده و از disable شدن آن توسط اینستاگرام با این راه حل جلو گیری می شود. در صورتی که پیج شما روی یک پروکسی اختصاصی set  نباشد ممکن است اینستاگرام آن را disable  کند. هنگام خریداری این پکیج ها از هر شرکتی به این نکته مهم بسیار توجه کنید زیرا یک سری شرکت ها برای جذب مشتریپکیج ها را با قیمت پایین تر ارائه می دهند و از استفاده کردن پروکس برای حفظ امنیت پیج خودداری می کنند.

افزایش فالوور نیمه واقعی(نیمه فعال)

هم چنین تیم تک گستر خدمات مربوط به افزایش فالوور نیمه واقعی را نیز ارائه می دهد، که قیمت آن به صورت هر “K” محاسبه می شود و قیمت آن بسیار پایین تر از قیمت فالوور واقعی است.

معمولا فالوور نیمه واقعی به منظور بالا نشان دادن عدد فالوور پیج استفاده می شود.

برای اطلاع از تعرفه های پکیج های مختلف افزایش فالوور با ما تماس بگیرید.

افزایش لایک و ویوو

پکیج های تک گستر شامل :

افزایش لایک

افزایش ویوو های ویدئو ها

افزایش ویوو استوری ها

در صورت تمایل در هر تعداد دلخواه می توانید پکیج های بالا را سفارش دهید

برای کسب مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه ها با ما تماس بگیرید

به خاطر این که هر کسب و کار راه جداگانه ای دارد و برای خود منحصر به فرد است سایت هر کدام با دیگری فرق دارد پس بهتر است برای آن که سایت مناسب خود را با مناسب ترین قیمت داشته باشید از تیم ما مشاوره دریافت کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now